Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

 


AIKATAULU SYKSY 2018

 
MA TI                                          
KE                                    
TO                                      PE                                      LA                                     SU

9:30-10:30
Lempeä jooga
kaikenikäisille

 

 

10:45-11:30
Taaperojumppa tutustumiskurssi

     

10:45-11:30
Äiti-vauva-jooga

 

 

10:30-11:30
Lempeä jooga
kaikenikäisille

 

11:00-12:15
Pilates 75 min
venyttely&rentoutus

 

Shiatsu & intialainen päähieronta

16:00-17:00
Sali varattu    

 

 

16.00-17.00 Dance Mix 

17-17.45 Lastentanssi 
KM Dance tanssikoulu

 

 

 

                            

17:30-18:30
Kuntonyrkkeily
nuoret (+13v) & aikuiset 

17:45-18:45
Naistenjooga &
Äitiysjooga

 

18:00-19:00
Pilates

Mirkan Shiatsu venyttely
& hieronta

 

 

18:00-19:00
Jooga koululaisille & aikuisille

18:45-19:45
Kuntonyrkkeily
+16v/aikuiset

19:00-20:00
Pilates

18:00-19:00
Hormonijooga
alkeiskurssi

Shiatsu & intialainen päähieronta

 

17:45-18:45
Jooga alkeiskurssi tammikuu 2019

19:15-20:15
Äijäjooga

20:00-21:00
Kuntonyrkkeily
+16v/aikuiset 

20:15-21:15
Äijäpilates

19:15-20:15
Hathajooga 

   

19:00-20:00
Rentouttava Yinjooga/syvävenyttely

   

 

       

Happy VIIKKOTUNTI: Ei ennakkoilmoittautumista. Tarkista tunnin alkamisajankohta klikkaamalla kurssinlinkki auki.

Happy KURSSI: Ilmoittautuminen etukäteen. Tarkista kurssin alkamisajankohta ja hinta klikkaamalla kurssin linkki auki. Moneille kursseille pääse myös vielä mukaan, vaikka kurssi olisikin jo alkanut. Lisätietoja ja ilmoittautuminen: happyliikunta@gmail.com tai puh. 0400 854 939

KURSSI/TAPAHTUMA/HOITO: Ulkopuolinen järjestäjä/ohjaaja. Ilmoittautuminen suoraan hänelle klikkaamalla kurssinlinkki auki.

Huom: Salin ovet avataan 15 min. ennen tunnin alkua. Aikataulun muutokset ovat mahdollisia. Lisätietoja ja kysymksiä: happyliikunta@gmail.com tai tekstiviesti/soito Anjalle puh. 0400 854939

Kokeilutunnille (10e) pääse aina mukaan ;)

Lämpimästi tervetuloa!

HUOM: Aikataulumuutos: MA 15.10. ei lastenjoogaa, TO 18.10. ei aamujoogaa eikä hormonijoogaa, SU klo 17.45 lempeä jooga jatkuu tammikuussa